מקצוענות כדרך חיים

אודות Malka & Co

משרד מלכה ושות’ הוקם ויוסד בשנת 2012 על ידי עורך הדין מושיקו מלכה וכיום המשרד פעיל הן בישראל והן מחוצה לה ונחשב למוביל בתחומי העיסוק שלו.

המשרד הוקם מתוך מחשבה כי על משרד עורכי דין לספק שירותים מקיפים ללקוח במגוון תחומים שונים, תוך דגש על מתן שירות מקצועי, ענייני ויעיל הן בזמן והן בתוצאה.

המשרד הינו משרד בוטיק העוסק בשלושה תחומי משפט עיקריים ובכללם: מקרקעין, מסחרי ודיני משפחה.

כיום, המשרד ממוקם בקומה 10 בקניון כפר סבא הירוקה ומונה מספר עורכי דין ומתמחים. משנה לשנה צומח ומתפתח המשרד תוך שהוא צובר ניסיון רב ומומחיות בייצוג לקוחות מגוונים תוך שמירה על שירות ייחודי וניהול מקצועי של כל תיק ותיק.

חדשנות, ראיה עתידית והשאיפה למצוינות הם ערכי יסודו של המשרד כאשר המטרה של המשרד היא לספק ללקוחותיו את המענה והשירות המשפטי הטוב והמקצועי ביותר.

מאז הוקם המשרד הצוות המקצועי הלך וגדל כאשר לשורותיו הצטרפו עורכי דין מצוינים בתחומם דבר אשר הגדיל פעילות המשרד ואפשר למשרד להתעסק ולהתמקצע בתחומים משפטיים נרחבים בהם עוסק המשרד ובכל זמן נתון עוסק המשרד בניהול מאות תיקים משפטיים שונים ומגוונים.

בין לקוחות המשרד נמנים אנשי עסקים ונדל”ן המוכרים במשק הישראלי, לקוחות פרטיים, עסקים שונים ומגוונים אשר נהנים ממגוון שירותי המשרד ודרכנו המקצועית – עבורנו הצלחת הלקוח מהווה הצלחת המשרד.

בנוסף נהנים לקוחות המשרד מניסיון עסקי וניהולי מחוץ לתחומי המשפט כאשר למשרד קיימים שותפים עסקיים שונים אשר תחומם משלימים לתחומי הפעילות של המשרד.

לצד כל העשייה, משרדנו תמיד פתוח לרווחת אוכלוסייה חלשה כאשר מבחינתנו תרומה לקהילה היא חלק בלתי נפרד מערכי היסוד של משרדנו.

אנו כאן כדי לעזור ללקוחותינו להגיע לתוצאה המשפטית הטובה ביותר.

הצוות שלנו

מוכנים לעשות בשבילך עוד

לפגישת ייעוץ חינם אנא השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי