משרד עו"ד - מלכה ושות'.
"כשאנחנו שואפים להיות טובים יותר ממה שאנחנו
הכול סביבנו הופך טוב יותר"
פאולו קואלו
הקודם
הבא

AnyCase – איתך בכל מקרה

שיטה בלעדית שפותחה ע"י עו"ד מושיקו מלכה

לאחר שנים של למידה, היכרות מעמיקה עם מקרים מגוונים וניסיון עשיר בכל אחד מתחומי העיסוק של המשרד,
פיתח עו"ד מושיקו מלכה את שיטת AnyCase המציעה שירות ייחודי המשלב מערך אנשי מקצוע מובילים ורלוונטיים,
לצד ליווי משפטי של עורכי הדין המובילים בכל אחד מהתחומים.

השירותים והכלים המתקדמים והמקיפים שמציעה כל אחת מחבילות AnyCase הן בתחום הנדל"ן, הן בתחום המסחרי והן בתחום המשפחה,
מסייעים בקיום תהליכים מקצועיים, יעילים, מהירים ומאוזנים ככל הניתן ומאפשרים לכל הצדדים לצאת בכל מקרה, עם מינימום נזקים.

הערך העיקרי שמספקת שיטת AnyCase ללקוחות Malka&Co הינו מקצועיות ללא גבולות.
יחד עם יעילות שיא ותפיסה הוליסטית מתקדמת, הלקוח נהנה משקט נפשי מיטבי לכל אורך הדרך וכתוצאה מכך,
נמנע מכניסה למצבים מסובכים ומסוגל לצאת מתהליכים משפטיים מורכבים על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה על איזון רגשי ומקצועי מקסימאליים.

צוות Malka&Co מזמין גם אותך לפגישת היכרות על מנת להכיר את חבילות השירותים של AnyCase הן בתחומי הנדל"ן, הן בתחומי המסחר והן בתחומי המשפחה
וליהנות מביטחון מלא ומתוצאות מהירות ומשביעות רצון, בכל מקרה ומקרה.

שיטת AnyCase חולשת על כל אחד מתחומי המשרד ומטרתה לרכז ללקוח את השירות המקיף על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

"כשאנחנו שואפים להיות טובים יותר ממה שאנחנו
הכול סביבנו הופך טוב יותר"

פאולו קואלו

הרבה יותר מעורך דין

אודות מושיקו מלכה

מושיקו מלכה, נולד בשנת 1977 בדימונה כשלרוב גדל בבית סבתו, שהייתה לו כאם וכמורת דרך והטמיעה בו את החשיבות הגדולה בעזרה לזולת ככלל ולאוכלוסיות חלשות בפרט. בגיל 9 עבר עם משפחתו לבאר שבע ולמד 3 שנים במסגרת תכנית לימודית לתלמידים מחוננים באוניברסיטת בן גוריון. בשנת 1995 התגייס לצבא ושירת כלוחם בחטיבת הצנחנים במטרה להמשיך את דרכו של דודו, קלוד תורג’מן ז”ל, שנפל במלחמת יום הכיפורים, עד שנפצע במהלך שירותו הצבאי ושוחרר

מתוך רצון לעזור לאנשים, מושיקו ללימודי משפטים ובשנת 2012, כשנתיים לאחר מות סבתו, הקים מתוך תחושת שליחות, את פירמת עורכי הדין Malka&Co. עוד מימיו כסטודנט למשפטים האמין עו”ד מלכה כי עריכת דין לכשעצמה אינה מספיקה ושבמציאות של ימינו, לקוח הזקוק לסיוע משפטי, חייב לקבל פתרונות מקיפים שיסייעו לו לעבור את התהליך על הצד המהיר, היעיל והמאוזן ביותר. בהתאם לזאת מיצב את הפירמה, המתמחה ב-3 ענפים עיקריים: נדל”ן, מסחר ומשפחה, כמובילה ופורצת דרך וחתר תמיד למציאת פתרונות מתקדמים, הוגנים, אופטימיים ואופטימאליים כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותיה

צוות המשרד

עו״ד מושיקו מלכה

עו"ד שאול בן דור

עו״ד זיו שדה

עו״ד בן סוסנה

עו״ד ליאת כדורי

שרון מרטין מנהלת משרד

לוגו מלכה ושות'

רשלנות מקצועית

אי בדיקת מצב רישוי הנכס

משרדנו מייצג אדם שרכש נכס מקרקעין הכולל מרתף. בעת הקניה, הצהיר המוכר כי רק למחצית המרתף ישנו היתר בניה. משביקש הקונה למכור את הנכס התגלה, כי למרתף אין היתר בניה כלל ולכן, הוגשה תביעה נגד המוכרים בגין הטעיה והצהרה כוזבת וכן כנגד עורך הדין שייצג את הקונה בעת רכישת הנכס. בתביעה נגד עורך הדין נטען, כי אי בדיקת המצב הרישויי של המרתף עולה כדי רשלנות מקצועית. בית המשפט קיבל את התביעה שהוגשה על ידי משרדנו וקבע כי המוכרים הפרו את חובת הגילוי שלהם, תוך שהוא חייב אותם בפיצויים ואנו ממתינים לקביעתו לגבי סוגיית הרשלנות המקצועית של עורך הדין.

 

הפרת חובת נאמנות של עורך דין ששימש כנאמן

משרדנו מייצג תובעים שבבעלותם בניין שניהולו הופקד בידי עורך דין. לאורך השנים ניהל עורך הדין חשבון נאמנות אליו הופקדו כספי השכירות של שוכרי נכסים בבנין. התביעה הוגשה על ידי משרדנו כנגד עורך הדין הנאמן וכן כנגד הבנק בו מתנהל חשבון הנאמנות בשל העובדה, כי מחשבון הנאמנות נעלמו כספים שאמורים היו להיות מופקדים בו.

 

אי ביצוע בדיקות מקדמיות כנדרש

משרדנו מייצג לקוחות אשר תובעים עורכי דין שייצגו אותם בעסקת רכישת קרקע אשר עליה בנוי בית ישן. עורכי הדין, שייצגו את שני הצדדים בעסקה, לא ביצעו את הבדיקות המקדמיות כנדרש ולאחר חתימת העסקה התברר ללקוחותינו, כי בהתייחס לחלק מהנכס קיימת הפקעה שמונעת את פיצול המגרש, כפי שתוכנן על ידם וכי על מנת לקבל היתר בניה ולפצל את המגרש, עליהם לשלם סכומים משמעותיים לרשות מקרקעי ישראל.

 

אי החתמה על "הסכמת בן זוג" כתנאי למכירת נכס

משרדנו מייצג לקוחה, אשר היתה נשואה לאדם שעל שמו היה רשום נכס מקרקעין. למרות היות בני הזוג בהליכי גירושין, בעת מכירת הנכס על ידי בן הזוג, לא הוחתמה האישה על "הסכמת בת זוג למכירה". בכך, נפגעו זכויותיה מכח חוק יחסי ממון ועל כן הוגשה תביעה כנגד עורך הדין שייצג את בן הזוג דאז במכירה.

 

אי רישום נכס במשך 20 שנים

משרדנו מייצג לקוחות אשר זכויותיהם בנכס לא נרשמו על שמם על ידי עורך הדין שטיפל בעסקה במשך עשרים שנים. במהלך התקופה הארוכה, הועברו תוכניות אשר הקימו חיוב בהיטלי השבחה משמעותיים וכיום, הלקוחות אינם יכולים להירשם כבעלי הזכויות, אלא אם ישלמו את היטל ההשבחה.

 

הסכם מקפח ואי הפניה לבדיקה מוקדמת של כדאיות העסקה

משרדנו מייצג לקוחות אשר חתמו על הסכם זיכיון וזאת, מבלי שהומלץ להם על ידי עורך הדין שייצג אותם בעסקה לבחון את כדאיותה הכלכלית טרם ההתחייבות החוזית. בנוסף, הסכם הזיכיון לא כולל התייחסות לנושאים מסחריים מהותיים, עובדה אשר גרמה בפועל לכך כי ההוצאות הכלכליות של הלקוחות עלו באופן משמעותי על המתוכנן על ידם והסבו להם נזק.

לוגו מלכה ושות'

דיני משפחה

גירושין

משרדנו ייצג לקוחה שביקשה להתגרש מבעלה, לאחר שגילתה שהוא בוגד בה. לנוכח הנסיבות והרגישות הנדרשת מול ילדיהם הצעירים של הזוג, שולבו בתיק בעלי מקצוע רלוונטיים, אשר הדריכו את הלקוחה, תמכו בה וסייעו לה לצלוח את המשבר בצורה הטובה ביותר.

 

גירושין

משרדנו ייצג אישה שביקשה להתגרש מבעלה. לאחר מספר שיחות הוחלט להיעזר במטפלת רגשית שעובדת בשיתוף פעולה עם המשרד. כעבור מספר שבועות החליטה הלקוחה בהמלצתנו, לחזור בה מבקשת הגירושין, לחתום על הסכם שלום בית ולשקם את הזוגיות. 

 

הסכם ממון

משרדנו טיפל בבני זוג שביקשו להסדיר את מערכת היחסים הכלכלית ביניהם טרם נישואיהם. הצורך נבע מפאת פער הגילאים המשמעותי ביניהם, היות אחד מהם הורה לילדים וכן בשל הפער המשמעותי שהיה במצב הכלכלי שלהם. מספר שנים לאחר מכן, הזוג התגרש ללא כל מחלוקת הנוגעת לנושא הרכוש וזאת, תודות להסכם הממון עליו חתמו במשרדנו.

 

צוואה

משרדנו ערך צוואה לאדם שביקש להוריש לנכדו את כל רכושו. מפאת מורכבות הנסיבות, דאג המשרד לקבלת אישור מרופא מומחה בדבר כשירות הלקוח וכמו כן, כל מהלך כתיבת הצוואה והחתמתה תועד במשרד. שנים אחר כך, לאחר פטירת הלקוח, התנגדו ילדיו לקיומה, אך בית המשפט דחה את התנגדותם במלואה וקבע כי יש למלא את הצוואה כלשונה, תוך שהוא מחמיא למקצועיות המשרד ולהגנה על רצון הלקוח.

לוגו מלכה ושות'

מסחרי

ייצוג לקוח שביצע עסקה ללא תכנון מוקדם

משרדנו מייצג לקוח שחתם על הסכם מייסדים עם אדם שהיה בעליו של עסק דומה שפעל במסגרת שותפות רשומה. במסגרת ההתקשרות, סוכם כי החברה שתקום על ידי השניים תרכוש את הפעילות העסקית של השותפות, אך זאת מבלי להסדיר את הגבלת פעילות השותפות. על בסיס הסכם המייסדים שנחתם העביר הלקוח סכומי כסף משמעותיים לרכישת פעילות השותפות וכן לחשבון הבנק שנפתח לחברה. לאחר זמן התגלה, כי אותו אדם עימו הוא חתם על ההסכם משך מאות אלפי שקלים מחשבון החברה, ללא הסכמת הלקוח או ידיעתו ומכאן התביעה. 

 

ייצוג עסק וליווי עד להבראתו כלכלית

משרדנו מייצג עסק שנקלע לקשיים כלכליים שהובילו, בין היתר, להגבלת החשבון העסקי. באמצעות שילוב כוחות עם בעלי מקצוע מובילים, נבנתה לעסק תוכנית הבראה, נעשה הסדר עם כלל הנושים וכיום העסק נמצא במסלול צמיחה.

לוגו מלכה ושות'

דיני מקרקעין

ביטול הסכם מכר בשל הטעיה והסתרת מידע

משרדנו ייצג לקוח במסגרת הליכי רכישת בית מגורים. לאחר חתימת ההסכם התברר, כי הצד המוכר הסתיר מהלקוח שלנו מידע לגבי חריגות בניה מהותיות שקיימות בנכס. עובדה זו מנעה מהלקוח שלנו את האפשרות לקבל משכנתה ולקיים את חובותיו בהסכם. לאחר שהמוכר סירב להודות באי קיום חובותיו ולבטל את העסקה, הוגשה על ידנו תביעה לבית המשפט. בית המשפט המחוזי קיבל את עמדתנו, הורה על ביטול העסקה ועל השבת מלוא הסכומים ששולמו לידי הלקוח שלנו.

 

ייצוג לקוחה מול חברה משכנת

משרדנו ייצג לקוחה שלא יכולה היתה לקבל משכנתה מהבנק עקב סירוב החברה המשכנת לחתום על מסמכי משכנתה לאור המצאות הנכס בהליכי רישום בית משותף. בשל אי קבלת כספי המשכנתה, נכנסה הלקוחה למצב של הפרת הסכם, שכן לא יכולה היתה להעביר את הכספים כפי שהתחייבה. הטיפול המשפטי של משרדנו מול החברה המשכנת, הוביל לפתרון הבעיה ולקבלת כספי המשכנתה.

 

הסתרת פגם מהותי בנכס

משרדנו מייצג רוכש נכס אשר קנה בית מגורים. לימים הסתבר כי בנכס אין איטום דבר שיצר רטיבויות משמעותיות שהוסתרו מהלקוח. ביצוע איטום ותיקון הרטיבויות מוערך ע"י אנשי מקצוע בכמחצית עלות הבית ועל כן, הגיש הלקוח באמצעות משרדנו, תביעה לבית המשפט.