מקרקעין

ניסיון עשיר במגוון עסקאות מקרקעין

מבטיחים שהאינטרסים של לקוחותינו יישמרו בכל שלבי התהליך ובכל ההיבטים

למחלקת הנדל"ן במשרדנו ניסיון עשיר במגוון עסקאות מקרקעין. במהלך השנים צברה המחלקה מומחיות וידע מקצועי נרחב וייצגה בהצלחה ובמקצועיות בלתי מתפשרת הן לקוחות פרטיים (לרבות קבוצות רכישה) והן לקוחות המשתייכים למגזר העסקי כגון חברות קבלניות, שותפויות, עמותות, חברות ניהול, וועדי בתים משותפים ועוד.

כל עסקה המטופלת במשרדנו נבחנת בקפידה הן מהבחינה המשפטית והן בפן המסחרי וצרכיו של כל לקוח ולקוח וטובתו האישית הם שמנחים אותנו בטיפול בתיק. תודות לניסיון המקצועי, העסקי והניהולי רב שנים של עורכי הדין במשרדנו, סוגיות מורכבות שעולות במסגרת העסקה, זוכות למתן פתרונות יצירתיים ולסיום מוצלח לשביעות רצונם של לקוחותינו.

הליווי המקצועי והמקיף ניתן על ידי עורכי הדין מהמשרד בכל שלבי העסקה על מנת להבטיח שהאינטרסים של לקוחותינו יישמרו בכל שלבי התהליך ובכל ההיבטים: החל מבדיקת נאותות וכדאיות העסקה, דרך אופן בנייתה האופטימלי, בחינת שיקולי מס, בחינת הביטחונות שניתנים במסגרת העסקה, ניהול משא ומתן, היבטי מימון, ליווי הליכי תכנון ובניה, רישומים (לרבות רישום בתים משותפים), עבודה מול רשויות, טיפול בנושא ליקויי בניה, וכלה בייצוג בפני הערכאות השונות, במידת הצורך.

המומחיות שלנו

תחומי התמחות במקרקעין​​

עסקאות מכר

עסקת מכר של נכס נדלני, היא מהמשמעותית בחיי כל משפחה. מעורבים בה סכומי כסף גדולים ולכן ישנה חשיבות גדולה להובילה באופן מקצועי ורגיש עד לסיום מוצלח.

על מנת לייצר עסקה נכונה, ישנם שלבים תהליכים אותם אנו בונים עם הלקוחות שאנו מייצגים, בין אם הם המוכרים ובין אם הם הקונים.

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית היא תחום מורכב הצובר תאוצה בשנים האחרונות ומיועד לפתח שכונות ותיקות בעיר ולשפר אותן.

היא כוללת פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א (תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים) כשהמטרה העיקרית היא להגן על הבניינים הוותיקים מפני רעידות אדמה.

לפרויקטים של התחדשות עירונית יתרונות רבים אך גם חסרונות לא מעטים ומכיוון שאלה הם פרויקטים מורכבים, דיירים רבים נרתעים מלהיכנס אליהם מחשש הסתבכות כפי שקורה לא פעם.

משרדנו הינו בעל ניסיון בפרויקטים של התחדשות עירונית ובליווי 360 של יזמים כמו גם דיירים.

ליקויי בניה

"ליקויי בניה" הם שם כולל למגוון ליקויים רחב העלולים להתגלות מיד לאחר קבלת הדירה או זמן רב לאחר שנתקבל המפתח לדירה החדשה. במדינת ישראל, ניתן לראות יותר ויותר דירות הנמסרות לדיירים עם לקויים, החל מרטיבויות, נזילות וחומרי בניה באיכות נמוכה וכלה במידות שטחי דירה שאינם תואמים את התכניות. ליקויים אלה עלולים להפוך את החלום על בית החלומות לחלום בלהות ואת החיים בבית החדש לבלתי נסבלים.

הליקויים יכולים להיות אסתטיים, בטיחותיים, אקוטיים או מינוריים, הם יכולים לפגוע באיכות חייהם של הדיירים ואף להוות מפגע תברואתי.

במקרים בהם הדיירים אינם מקבלים מענה מהקבלן, או שהמענה אינו מספק אותם ואינו פותר את הליקויים, עומדת לרשותם הזכות לתבוע.

במידה ואתם חווים ליקויי בניה שאינם נפתרים, משרדנו ילווה אתכם באמצעות שילוב בעלי מקצוע שתחום מומחיותם הוא איתור בעיות, ירידה לעומק הבעיה, הצעת פתרון וייצוג מול הקבלן ובמידה והליקויים לא מטופלים, הגשת תביעה משפטית.

דיני מתווכים

כיום, יותר ויותר עסקאות נדל"ן נערכות באמצעות סוכני נדל"ן ההופכים לחלק אינטגרלי מהעסקה בליווי הרוכשים או הקונים בתהליך רכישה וקניה של נכס ובתיווך בין קונים למוכרים. אולם לא פעם נקלעים מתווכים לתהליכים משפטיים כאשר העסקה נקלעת לבעיה, או כאשר מי ששכרו את שירותיהם, מסרבים לשלם.

משרדנו בעל ניסיון עשיר ביצוג מתווכים בכל הקשור לאי הסכמות ביניהם לבין מבצעי העסקה, הן בהגשת תביעה, התגוננות כנגד תביעה, או בהליכי גישור מול הלקוחות.

אנו מבינים כי כל תיק הוא בעל מאפיינים שונים ומתאימים פתרון אישי לכל לקוח ולקוחה.

שכירויות

משכירים

אחת התופעות הנפוצות בישראל אצל אנשים שברשותם דירות להשכרה, היא הורדת חוזי שכירות סטנדרטיים מהאינטרנט על מנת להחתים שוכרים בעת עסקת השכרת דירה. מה שרבים אינם יודעים הוא שחוזה שכירות מסוג זה, אינו מגן עליהם וחושף אותם לסיכונים מיותרים שיכולים להימנע בעזרת ייעוץ משפטי נכון ובניית חוזה מותאם אישית.

אם ברשותכם דירה להשכרה, חשוב שתגנו על עצמכם ככל הניתן. משרדנו מייצג משכירי דירות ומספק שירות כולל ומקיף המתחיל באפיון הצרכים הכולל בטחונות, הצהרות רלוונטיות, התחייבויות ועוד, כמו גם בדיקת השוכרים הפוטנציאליים ובניית מנגנון יציאה מהחוזה במקרה שהשוכרים אינם עומדים בהתחייבויותיהם.

שוכרים

שוכרי דירות רבים, חותמים על הסכמי שכירות מבלי לדעת שיש באפשרותם להתמקח על תנאי ההסכם, לוודא שהוא מתאים להם והולם את צרכיהם ומספק עבורם הגנות משפטיות במידת הצורך. לא מן הנמנע, שכאשר משכירים נכס, עלולים לצוץ בעיות שונות קטנות או גדולות ובמקרים אלה, כדאי לכם להיות מכוסים מבחינת החוזה. לכן, בבואכם לשכור נכס, הקדימו להתייעץ עם עו"ד שייצג אתכם וישמור על זכויותיכם ויבחן האם החוזה עליו אתם עומדים לחתום מעניק מענה לסוגיות המרכזיות הקשורות לשכירות הדירה.

משרדנו מתמחה בחוזי שכירות ויתאים עבורכם הסכם שייצר לכם מנגנוני הגנה שיגנו עליכם בשעת הצורך ויעניקו לכם שקט נפשי.

מתוך הבנה, כי כל עסקת מקרקעין מצריכה שירותים משלימים של אנשי מקצוע נוספים, פיתח משרדנו מערך מקיף ורחב של שיתופי פעולה עם בעלי ובעלות מקצוע שעוסקים בתחומים משיקים לתחום הנדל"ן ביניהם: שמאים, מהנדסים, מתווכים, מודדים, יועצי מס, יועצי משכנתאות, רואי חשבון ועוד ובכך, נותן המשרד מענה מלא ומקיף לכלל צרכי הלקוחות בעסקאות השונות.

מעטפת מקצועית מלאה

שיתופי פעולה עם בעלי ובעלות מקצוע בתחומים משיקים לתחום הנדל"ן

ניסיון עשיר במגוון עסקאות

ייצוג צדדים במגוון הסכמי מקרקעין

  • הסכמי קניה ומכירת של דירות קבלן ודירות יד שניה
  • הסכמי קניה ומכירה של קרקעות
  • הסכמי שכירות של נכסים המיועדים למגורים או למסחר
  • העברות נכסים במשפחה
  • הסכמי שיתוף
  • הסכמי קומבינציה
  • הסכמי התחדשות עירונית – פרוייקטי פינוי בינוי ותמ"א 38
  • הסכמי אופציה וסיחור אופציה במקרקעין